.

.

Страна на Вратата Задните Видите Rearview Огледало Покрие Трим Ленти 4Pcs Автомобил Додатоци За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018

Страна на Вратата Задните Видите Rearview Огледало Покрие Трим Ленти 4Pcs Автомобил Додатоци За Jeep Compass Втората Генерација

DEN 987.36
DEN 819.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Jeep Compass 2017 2018 Втората Генерација
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Хром. Вклучува : 4pcs/set за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи (Kadore;LTD) не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние (Kadore;LTD) испратете е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.
Превозот Термини :
Известување на Русија;
Поради изразат друштво на Русија ажурирање многу нови услови на испорака, секој приемник треба да именуван во полно име (целосно име и презиме која вклучувајќи три збора).Па ве Молиме оставете ги вашите име и презиме? при купување на стоката. Ние треба да се организираме на испорака.Размислете да ви донесе неповолно, ви благодарам за вашата соработка.
Ние (Kadore;LTD) може да брод на светот
Објектот Ќе Биде генерално се Испраќаат во Рок од 3 работни дена штом вашата Исплата Потврди. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак,Ние ќе ве известиме преку електронска пошта.
Ние (Kadore;LTD) НЕМА да се одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк,виша сила и слично.
Следење на број ќе се обезбедува,On-line следење е на располагање во тоа?3-5 дена по превозот.
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.
Ние (Kadore;LTD) ќе го користи Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии,ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса.
Понекогаш,се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса.На пример,Бразил ќе брег 25-60 дена.
"Хонгконг пост воздух mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса.
"Кина Пост Воздух Колет" обично ќе биде во 15 дена) 25 дена
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.На пример,Бразил ќе чини 25 - 60days

Кон својствата

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Kadore
Објектот Должина:
50cm
Материјал Тип:
abs хром
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Модел Година:
2017 2018
Име На Модел:
119761
Објектот Висина:
2cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Дијаметар:
1inch

Најдобри предлози во категоријата