.

.

6105230u8010 Автомобил Внатрешни Рачки на вратите Внатрешни работи во внатрешноста на вратата рачка за JAC J3 J3S J3 Торино 2009~2015 Оригиналниот Дел

6105230u8010 Автомобил Внатрешни Рачки на вратите Внатрешни работи во внатрешноста на вратата рачка за JAC J3 J3S J3 Торино

DEN 350.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако сакате да купите голем број на производи,ве Молиме контактирајте ме. Јас ќе ви даде многу поволна цена. Цената ќе направи да се невообичаено среќен
сребрена
хром
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Оставете ги твоето полно име и детални адреса,Телефонски број,E-mail 2. Според оваа слика да се направи разлика помеѓу десната и левата и предните и задните
Контактирајте со нас
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За разлика Боја
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Малку различни, тоа е нормално, сите стоката се земени во вид, ве молиме да бидат сигурни да се купи За Враќање Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети за било каква причина. но купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба и треба.биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Shippment
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе го испратите објекти на време откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки
За Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.

Кон својствата

Поставување на Возило:
ПРЕД ЛЕВО, ПРЕД ПРАВО, НА ЗАДНОТО ЛЕВО, ЗАДЕН ДЕСЕН
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Специјални Функции:
се справи со
Автомобил модел:
JAC J3 J3S J3 Торино
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
JAC J3 J3S J3 Торино
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
3inch
Објектот Ширина:
5inch
Модел Година:
2009~2015
Производителот Дел Број:
asty
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ANLIKURO
Објектот Должина:
15inch
Осветленост Дел Број:
tdyum
Објектот Тежина:
0.19kg
Другиот Дел Број:
trtyu

Најдобри предлози во категоријата