.

.

Кал Клапи Accessori ОДГОВАРА ЗА 2006 - 2010 HYUNDAI АКЦЕНТ GLS САЛОН КАЛ РАЗМАВТА PARASPRUZZI GUARD PARAFANGHI

Кал Клапи Accessori ОДГОВАРА ЗА 2006 - 2010 HYUNDAI АКЦЕНТ GLS САЛОН КАЛ РАЗМАВТА PARASPRUZZI GUARD PARAFANGHI

DEN 864.00
DEN 786.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За спорот и повратни информации : Ако примите дел кој не работи или скршени ,ве молиме контактирајте со продавачот прво, да испраќате пораки да се објасни проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ве молиме да не даде лош повратни информации директно
без каква било комуникација. Ако сте го купиле објект по грешка, ве молиме изберете од лични причини. Ако не сте задоволни со нашата дел, ве молиме да дадете 5 ѕвезди за нас, ние ќе биде многу благодарен за вашата добра повратна информација и можете да добиете некои попуст за вашата следна цел. Ако не добиете предмети во текот на 60 дена , може да се отвори спорот да се добие наплата пред заштита заврши. За наплата : Aliexpress процесот на наплата за спорот и цел отказ во 7-15 дена. ако не ги примат средствата по 15 дена,може да кликнете на купувачот центар да се најде решение, или да стапите во контакт со Aliexpress човековите servive. За трговија на Големо : Ако сакате да купите голем квантитет,на пример 50pcs, можете да контактирате со нас и со е-мејл или да испраќате пораки на Aliexpress да се добие најдобрата цена .

Кон својствата

Тип На Објект:
Mudguards
Име На Модел:
ОДГОВАРА ЗА 2006 - 2010 HYUNDAI АКЦЕНТ GLS САЛОН
Материјал Тип:
ОДГОВАРА ЗА 2006 - 2010 HYUNDAI АКЦЕНТ GLS САЛОН
Специјални Функции:
ОДГОВАРА ЗА 2006 - 2010 HYUNDAI АКЦЕНТ GLS САЛОН
Модел Година:
2006 2007 2008 2009 2010
Бренд Име:
CAPQX
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
0inch

Најдобри предлози во категоријата