.

.

Бесплатни Shiping За 2012-2015 MAZDA BT50 Врата се Справи со сад ABS покритие хром надвор рачка покрие мали тип BT50 додаток

Бесплатни Shiping За 2012-2015 MAZDA BT50 Врата се Справи со сад ABS покритие хром надвор рачка покрие мали тип BT50 додаток

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2012-2015 BT50 Врата се Справи со сад покрие 1 SET=4 ПАРЧИЊА
2012-2015 BT50 Врата се Справи со сад покрие 1 SET=4 ПАРЧИЊА

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
BT50
Име На Модел:
CASOK9989
Специјални Функции:
2
Објектот Должина:
5cm
Бренд Име:
HACARTA
Објектот Висина:
2inch
Модел Година:
2012-2015
Материјал:
ABS
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
1cm

Најдобри предлози во категоријата