.

.

За Suzuki Vitara 2017 2018 антена Ајкула перка радио оригинални paintwork АБС боја модифицирани ајкула перка покривот Држи светилка 1pcs

За Suzuki Vitara 2017 2018 антена Ајкула перка радио оригинални paintwork АБС боја модифицирани ајкула перка покривот Држи

DEN 1006.08
DEN 895.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот.
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Вашето мислење е многу важна за нас. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем .
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ние ќе го прават истото за вас. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.
Барање :
· 1) .
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Ви благодариме.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
2016-2018
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
vitara
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Име На Модел:
VHU7630
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.31kg
Бренд Име:
GUANG-E

Најдобри предлози во категоријата