.

.

За Mazda MX-5 MX5 MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

За Mazda MX-5 MX5 MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Подесување / Тело за Полнење

DEN 1869.12
DEN 1719.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1 КГ
Одговара На :
Mazda MX-5 NA MK1 1989~1997
Mazda MX-5 NB MK2 1998~2005
Mazda MX-5 NC MK3 2005~2015
За Mazda MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира .
За Mazda MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Опис
1. Совети : Запомнете да се исчисти браник пред да работи !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
2. Crashproof Ефект
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
3. Сликарството (Сребро) ! Исто така, можете да инсталирате до задните !
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
4. Налепници
За Mazda MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
The Stig многу ми се допаѓа тоа . Што за вас ? Сите Top Gear Пријатели ! Даде Усна до вашиот MX-5 ! За Mazda MX 5 Miata Eunos Roadster Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За TOP Gear Firends Автомобил Подесување / TOPGEAR Тело за Полнење / Лента Здолниште
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека Стоката одговара на автомобили продажбата во Кина, но поголемиот дел од прибор погодни за други земји. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Сликите пред цел. Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу.

Кон својствата

Тип На Објект:
пред здолниште
Објектот Висина:
6.5inch
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6inch
Модел Година:
До 2015
Автомобил Производител:
Mazda
Автомобил модел:
MX-5
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
250inch
Материјал Тип:
EPOM
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
NOVOVISU

Најдобри предлози во категоријата