.

.

За Nissan Qashqai 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Кал Клапи Поздравниот Guard Покрие Mudguard Автомобил Fenders Splasher Нечистотија Клапи

За Nissan Qashqai 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Кал Клапи Поздравниот Guard Покрие Mudguard Автомобил Fenders Splasher

DEN 1151.52
DEN 956.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Nissan Qashqai 2007-2013
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Вклучуваат : 4 ПАРЧИЊА /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Кон својствата

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Висина:
15inch
Материјал Тип:
Пластични
Модел Година:
2007-2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
canmazon
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Ширина:
25inch
Објектот Должина:
40inch
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Име На Модел:
112811
Објектот Тежина:
0.8kg
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата