.

.

Luhuezu Нов Дизајн Алуминиум Сопирачките на Возилото Pedale Покритие За Hyundai Creta IX25 2015 2017 Додатоци

Luhuezu Нов Дизајн Алуминиум Сопирачките на Возилото Pedale Покритие За Hyundai Creta IX25 2015 2017 Додатоци

DEN 1386.24
DEN 1040.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Алуминиум Легура Сопирачките На Возилото Pedale Покритие За Creta Додатоци 2015-2017
1,Педалата + Сопирачките на Возилото+ =2 парчиња
2, НЕ е Потребно Дупчење
3,Со Creta име

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
LUHUEZU
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал:
Алуминиум легура
Име На Модел:
25-2
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
2015 2016 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Автомобил модел:
creta
Специјални Функции:
safe

Најдобри предлози во категоријата