.

.

2 парчиња/Многу Нови 360 степени Автомобил Огледало Широк Агол Круг Конвексни Слепа Точка Огледало за Паркинг на ретровизорот Дожд Сенка FreeShip

2 парчиња/Многу Нови 360 степени Автомобил Огледало Широк Агол Круг Конвексни Слепа Точка Огледало за Паркинг на ретровизорот

DEN 132.00
DEN 112.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ви се досадни за слепи точки во возењето? Дали сте загрижени во врска со несреќата во поддршка автомобил? Дали знаете се урна поради слепи точки се во пораст од 48%? Треба ова МОРА да се слепи точки огледало за да го ЗАДРЖИ ВАШЕТО ВОЗЕЊЕ ВО БЕЗБЕДНОСТА. Карактеристики : 1, 2" криви машко лице frameless ultrathin тенок огледало. 2, 3 пати метал позлата огледало површина за повеќе од јасно, вкочанетост и издржливи. 3, Руптура на слузницата во рамките на објектот. 4, Составен калапи, мелење обработка за работ. 5, Силна стап-за цврсти стап. 6, нема да попуштат или рѓа како и другите огледало. 7, 100% водоотпорна! Придобивки : 1, да се Избегне blide места; 2, Јасно кога ќе се врзани за вашиот автомобил.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Време на испорака : Драги пријатели, може да се задоволи некои збунети кога ќе изберете превозот метод, ве молиме имајте го на ум подолу :
За сите пријатели на :
1). Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е Aliexpress свој превозот начин, тоа не е следење на информации.
2). Цел
3). Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.
4). Ако не ја добиете вашата парцела блиску до promis време, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. се надеваме доверба едни со други.
За руски пријатели :
1). Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име кога ќе го поставите цел.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината. ако е така, ние не сме одговорни за вас.
2). Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
превозот процес 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Бренд Име:
COCHETOP
Име На Модел:
C910399
Објектот Ширина:
5cm
Модел Година:
Нови
Материјал Тип:
Стакло
Објектот Висина:
1.2cm
Автомобил Производител:
Автомобил модел:
ЗА Сите Автомобили
Специјални Функции:
Се проширува полето на визија
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
5cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Тежина:
30g
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа

Најдобри предлози во категоријата