.

.

ICOCO Сончевата Светлина Protable Соларна Светилка за Преносни Сијалица Светлина Сончева Енергија Led Светилка Осветлување Соларен Панел Камп Шатор Риболов Светлина

ICOCO Сончевата Светлина Protable Соларна Светилка за Преносни Сијалица Светлина Сончева Енергија Led Светилка Осветлување Соларен

DEN 406.56
DEN 325.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


12800 соларна светилка
ICOCO Сончевата Светлина Protable Соларна Светилка за Преносни Сијалица Светлина Сончева Енергија Led Светилка Осветлување Соларен Панел Камп Шатор Риболов Светлина
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Со lanyard,лесно да се носат
Висока температура и да се загрози отпор,анти-стареењето, antifreezing
Високи перформанси, силна practicability, трајни
Светилка со користење на високо-перформанси литиум батерија, услугата животот е 6-8 пати на олово-киселина батеријата
Се применува за семејството, за статистика, кампување, активности на отворено, главно во осветлувањето и на мобилен телефон
Спецификации :
Напон : 5 V
Литиум Батерија Капацитет : 800mah/3.7 v
Lumens : 110 lumens
Светилка димензија : 110 x 65 mm(H x Д)
Панел големина : 11.5*7*0.5 cm
Пакет големина : 11.8*7*7cm
Боја : Бела
Извор На Енергија : Соларен
Карактеристики : Заштеда На Енергија,Долг Животен Век,Ниска Моќност
Тело Материјал : ABS
Употреба : За Итни Случаи
Соларни ќелии Тип : литиум Батерија
Извор на светлина : LED Светилки
Dimmable : Никој
Е Светилки Вклучени : Да
Безбедност : IP55
Номинална моќност : 1.5(W)
Прозрачна Флукс : 110 LM
Адаптивно температура : од -50 до 100 степен centegrade
Пакет Се Вклучени
1 x соларна светилка
1 x 0.8 W/5 V Соларен панел (со 3.5 метри на поврзување линија )

Кон својствата

Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
База Тип:
Никој
Број На Модел На:
ZM069100
Напон:
6V
Употреба:
За итни случаи
Бренд Име:
ICOCO
Карактеристики:
соларна светилка со панел
Тело Материјал:
ABS
Заштита Ниво:
IP55
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Гаранција:
/
сертификација:
CCC
Соларни Ќелии Тип:
Литиум Батерија
Тип На Објект:
сончевата светлина
литиум батерија капацитет:
800mah/3.7 v
Lumens:
110 lumens
Номинална моќност:
1.5(W)
Функција:
Соларен Панел
feature1:
сончевата енергија светилка
feature2:
led светло
Dropshipping:
Yes

Најдобри предлози во категоријата