.

.

LMID LMID Соларна LED Светилка за Отворен Водоотпорен Лотос Цвет Божиќ Декорација Градина Празник светла соларен погон

LMID LMID Соларна LED Светилка за Отворен Водоотпорен Лотос Цвет Божиќ Декорација Градина Празник светла соларен погон

DEN 571.20
DEN 457.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LMID Соларна LED Светилка за Отворен Водоотпорен Лотос Цвет Божиќ Декорација Градина Празник светла соларен погон
1. Соларна LED Светилка ,C onvert сончевата енергија во електрична енергија и се чуваат во батеријата ;
2. Соларен погон панел е стоеше од страна на градинарски скок;
3. Со MODE//ИСКЛУЧУВАЊЕ S witche ;
4. За Внатрешна/Надворешна Градина/Двор/Портата/тремот/Празник Декорација;
Објектот на Име на Соларна LED Светилка Должина/Led диоди 19.6 FT/30 LEDs 15.7 FT/20 LEDS Водоотпорен Отворен Водоотпорен Енергија Соларна/Батерија Облик на Лотос Цвет Occassion
Празник/надворешна Декорација Осветлување
LED Соларна Светилка
1 x Соларен Панел со став ;
1 x Соларна LED Светилка на Отворено ;
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени withing 3 дена.
1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 workingdays по потврдувањето на плаќање;Ќе биде одложен малку време Сезона;
2. Ве молиме кои се занимаваат со Царински со себе. Ние би сакале да ги пријавуваат вредност и во името на редот на
Царинската Фактура како што ни рекоа Ако neccessary;
3. Ве молиме почекајте трпеливо откако ќе се испраќаат пакет,Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот.Ако надвор од вашата e xpected добијат време,НЕ Отворен Спор,само нас контакт прво.Ви благодариме.
4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
1. Враќање на Пакет : Ќе има 7 Дена да контактирате со нас и 30 Дена за да се врати од денот таа е примена.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО AREFUND ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Бидете сигурни дека сите вратени предмети Мора да Биде во оригинално пакување и Мора да ни Обезбеди превозот следење на број, и специфична причина за враќање.
3. Враќање : Прво, да се Земе слики на пакетот и внатрешниот стоки,исто така, тежината на пакетот колку Што најде грешка на пакетот.Потоа испратете ни оние фотографии,ние ќе зборуваме за наплата.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со Исклучок на contrived damagement или (misusage). Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
2. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати. Ние ќе се обезбеди целосна адреса.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!за вашето задоволство и Позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен.

Кон својствата

Wattage:
15.7FT 20LEDS, 19.6FT 30LEDS
Извор На Енергија:
Сончевиот
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 година
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Стил:
Модерна
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
База Тип:
2G7
Број На Модел На:
Соларна LED Светилка
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Соларна LED Светилка
Бренд Име:
Lmid
Точка име :
соларна led светилка
Отворено Сончевата Светлина Моќ:
Соларни/Батерија
Водоотпорен:
IP65 Отворено Водоотпорен
Occassion:
Патио/Тревник/Тремот/Портата/Двор/Градина Декорација
Функција 1:
соларна светилка за отворен
функцијата 2:
соларна светилка за во градина декорација
Функција 3:
соларни светилки за во градина водоотпорен отворен осветлување
Функцијата 4:
соларна светилка за кампување
Функцијата 5:
led соларна светилка
Функција 6:
соларна светилка за отворен водоотпорен

Најдобри предлози во категоријата