.

.

Симпатична Цртан филм Мачка USB Флеш Диск, Memory Stick Pendrive USB флеш диск Пенкало Диск 32GB 16GB 8GB 4GB Флеш Картичка

Симпатична Цртан филм Мачка USB Флеш Диск, Memory Stick Pendrive USB флеш диск Пенкало Диск 32GB 16GB 8GB 4GB Флеш Картичка

DEN 120.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

она што е пишување брзина?
нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M/S 10 M/S или ќе среќа да добиете 11 M+.Оперативен Temp : -10 до +55 Deg.4 без уред диск
6. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси.Е usb флеш диск вистински капацитет?
Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Ние guarentee да го стори истото за вас. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Логистика : 1.Поддршка на Win98/ME/2000/XP/Vista/7, Mac OS 9.
2 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД.Компатибилен со USB 1.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?
Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB
пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;
па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ
За Реалниот Капацитет На
1 GB = approximately920 MB-999 MB
2 GB = approximately1. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Поддршка USB верзија 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2 GB-30 GB
64 GB = приближно 58 GB-60 GB
Ние обезбедуваме 1 Година Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.4 или понова верзија
7.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Driveless за OS 9 X или до
8. (освен одмор)
5.
Спецификација :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.9 GB
8 GB = околу 7. Купи со доверба!
1. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени.

Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 128M
Енкрипција:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Стил:
Робот,Автомобил Клуч,Прст,Ѓердан,Куршум,Стап,Животните,Карти,Гитара,Lanyard,Правоаголник
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
производ тежина:
37g
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Цртан Филм Животинско Чоколадо Мачка Usb
Материјал:
Силикони
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Стил:
Цртан Филм Животинско Чоколадо Мачка Usb
Производи Статус:
Акции

Најдобри предлози во категоријата