.

.

Реалниот Капацитет на Пенкало Диск Цртан филм Був USB Флеш Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Flash Диск Диск, Memory Stick

Реалниот Капацитет на Пенкало Диск Цртан филм Був USB Флеш Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Flash Диск Диск, Memory Stick

DEN 327.84
DEN 285.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?
Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB
пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;
па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ
За Реалниот Капацитет На
4 GB = приближно 3. Како можам да ги пратите цел испратени преку Aliexpress на Превозот?
Можете да проверите логистика информации директно во вашата нарачка детали. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена. Следење детали се под "Логистика Информации"
За Повратни Информации 1 . Кликнете На "View Детали"
3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Оперативен Temp : -10 до +55 Deg.Поддршка USB верзија 2. Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка.Driveless за OS 9 X или до
8.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO / FPO.Е usb флеш диск вистински капацитет?
Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.
ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.Компатибилен со USB 1. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.2 GB - 30 GB
64 GB = приближно 58 GB - 60 GB
128 GB = приближно 110 GB - 120 GB
Плаќање · 1.4 или понова верзија
7.4 без уред диск
6. Оди да се
2. Цената на оваа точка е фиксна, можете да поставите цел на интернет и заврши плаќање директно.9 GB
8 GB = околу 7.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.8 GB
32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.
H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот. почитувани купувачот, продавачот е силно препорачува да се користи од страна на Aliexpress Стандард превозот, Ова е Али Ali Express службен логистика, Транспорт пристигнува во околу 20 дена, побрзо, побезбедно。 можете да ги пратите на 17track .Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност.Издржливи цврст-држава складирање
4.85 GB
16 GB = приближно 14. Времето за испорака зависи од дестинацијата и објективни фактори, таа може да потрае и повеќе од следниве редовни превозот време.
нашите испорака датум е 60 дена, ако кога заштитата време речиси до крајот сеуште не го добиете вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас да го продолжи за вас или за да ги отворите спор за враќање на средствата. Колку време е потребно за мојот пакет за да се дојде ако јас го користам Ali Express на Превозот? Ова зависи од тоа која опција ќе choos
На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 15 до 45 работни дена, а Премиум пратки има околу испорака
време од 7 до 15 работни дена.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.
Еве како ќе го направите тоа :
1.Без надворешна сила е потребна 4. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T / T, Western Union, итн. Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. ви благодарам многу за вашето разбирање. Ве молиме не 't leave никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација , ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема ' т да ве изневери.

Кон својствата

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Стил:
Животно,Lanyard
Тип На Производ:
Нормално
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Материјал:
Пластични
производ тежина:
20g
Времето на пазарот:
Мај-13
Број На Модел На:
usb флеш диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Стил:
був
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Капацитет:
реалниот Капацитет на
Гаранција:
една година гаранција
Продажба Капацитет:
4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB
боја:
розева боја,црна,кафеава,сива.портокалова,зелена,сина
Функција:
memory stick
function1:
флеш диск
function2:
пен диск
function3:
pendrive

Најдобри предлози во категоријата