.

.

Битка Змија Вратот Потоплите/ Mandrake лесна шамија/ Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-шалови

Битка Змија Вратот Потоплите/ Mandrake лесна шамија/ Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-шалови

DEN 455.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Битка Змија Вратот Потоплите/ Mardrake лесна шамија/ Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-марами Опис на Производот Битка Змија Вратот Потоплите/ Mardrake лесна шамија/ Јава Пешачење Спортски марами/ Outddoor кавер-шалови
1. факултативна Маскирна Шема
2. Дише брзо-суви материјали
3. Lycra материјал за цела сезона
1.6 Факултативна Битка змија боја 2. Дише Материјал 3. Lycra материјал за цела сезона

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Печати
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
прстен
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
TGHB-WR
Марами Должина:

Најдобри предлози во категоријата