.

.

Жешка Нов Секси Сина Bling Снег Кралицата Возрасни Жени Партија Се Облекуваат Костим Фустани Матурска Ballgown

Жешка Нов Секси Сина Bling Снег Кралицата Возрасни Жени Партија Се Облекуваат Костим Фустани Матурска Ballgown

DEN 655.68
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние го прифаќаме само за плаќање. Возрасни големина, целата должина, поединечно мерење потребни
Пакет :
1 Парче Сино Возрасни Жени Cosplay Gown Фустан
Спакувани во polybag.
Но, понекогаш меѓународни испорака ishighly зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% beforedelivery. Pleaseallow 1-2 работни дена за нас да одговор.55 М
Преглед
Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои се notincluded во објектот цена или на превозот обвиненија. Ако ви треба изразат превозот услуга, pleasecontact нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат shippingservice, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Испорака Метод :
Предметите ќе beshipped од Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од shipmentdate.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS expressshipping, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што theseadditional трошоци ќе биде пред tobidding/купување.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот aquestion" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук ofdaily дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Големина На Табелата :
(Само за референци)
Ве молиме видете ја големината на табелата јасно пред да конкурираат!
Големина
Градите(cm) Половината(cm) на Колкот(cm)
Надворешниот Предиво Должина(m) Внатрешна Фустан Должина(cm)
S
80 68 90
2 M 1.
Предметите ќе бидат испратени by USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе take7-12 работни дена од пратката датум.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање theitem.Сите превозот chargesfor вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.45 М XL 92 80 102 2 M 1. Патент назад фустан
2.35 M
М 84 72 94
2 M 1. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не го добиете вашиот објект ontime,
ве молиме контактирајте не веднаш за furtherassistance.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине anynegative повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови и , ве молиме да ни даде theopportunity за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат avalid/потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден(Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на auctionending
Не-плаќање спорот ќе beautomaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Кликни да Зголемиш
Опис
Нови Пристигнување Висок Квалитет Hademade Возрасни Cosplay Фустан
ФУСТАН ФУНКЦИЈА :
1.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во 3working ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот'sside
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20days да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето leadtime перформанси табела за некои земји, што е за купувачот referenceonly. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).50 М XXL 96 84 106 2 M 1.
inkfrog terapeak
i000000
На 17-Sep-14 во 07 : 22 : 24 BST, продавачот додадени следните информации :
. Вашиот feedbackis многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GL бренд
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Знаци:
Cagalli Yula
Бренд Име:
hirigin
Тип На Објект:
Се поставува
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Памук, Полиестер

Најдобри предлози во категоријата