.

.

(12pcs / pack) Mikuni хидрати N151.067 Пилот Авион Kawasaki KZ1000 GS1000 GS1100 Бавно Џет-д-р-350 XS1100 заменик инјекторите Млазницата

(12pcs / pack) Mikuni хидрати N151.067 Пилот Авион Kawasaki KZ1000 GS1000 GS1100 Бавно Џет-д-р-350 XS1100 заменик инјекторите

DEN 523.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Во моментот, можете да изберете меѓу 12 големини треба во овие големина броеви : 30- 32.5- 35- 37.5- 40- 42.5- 45- 47.5- 50- 52.5- 55- 57.5- 60- 62.5- 65 Можете да од овие големини, изберете големина што ви треба, и кога ќе се поднесе цел, наведени во забелешките колона големина што ви треба, јас ќе се базира врз основа на забелешките колона порака која ќе се испрати стоката. Ако не наведете потребните димензии во забелешките колона, тогаш ние ќе брод производот во стандардната големина. Стандардната големина е : 30- 32.5- 35- 37.5- 40- 42.5- 45- 47.5- 50- 52.5- 55- 57.5, секој еден од нив. На сликата, јас се детални означени дел големината, ве молиме внимателно да се провери добра големина, а потоа подоцна, за да се избегне купување на нешто погрешно, ви благодарам. Оваа MIKUNI Пилот авион, врз основа на Метричкиот систем стандард за производство, врз основа на реалните големината на порите на нафта се хранат дупка стандард, е означено со број 35, вистинските отворот е 0.35 ММ, и пред MIKUNI компанијата користи за воздух брзина мерење стандарди на единици не се исти. Така, пред да го купат, ве молиме забележете дека не ! ! Пилот авион проток над спецификации може да опционално 12, како комбинација, комбинација на 12 Пилот авион цена е $ 10.9. Ако ви се купат две или повеќе од две или во комбинација, исто така можете да го добиете со 15% попуст. Ако бројот на големо повеќе, и јас исто така може да се ре-се преговара за цената. Следново е вистински главна џет пука слики :

Кон својствата

Тип На Објект:
инјектор млазницата
Објектот Висина:
1.6cm
Бренд Име:
pdIbq
Материјал Тип:
Бакар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
3g
Име На Модел:
KZ1000 GS1000 GS1100
Специјални Функции:
Прилагодете carburetor
Објектот Дијаметар:
0.8cm

Најдобри предлози во категоријата