.

.

Polisehd 43mm стерилни Види СЛУЧАЈ sapphire стакло одговара јадат 6498 6497 движење

Polisehd 43mm стерилни Види СЛУЧАЈ sapphire стакло одговара јадат 6498 6497 движење

DEN 2640.00
DEN 2297.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Случај материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик случај Случај дијаметар : 43mm Случај дебелина : 11 mm Случај се вклопуваат е 36,5 мм-39.6 mm dial Пред стакло : сафир стакло Назад стакло : посебни нула доказ минерално стакло Случај одговара на ETA 6497-1, 6497-2 & 6498 се Вклучени : 43mm стерилни Нерѓосувачки челик случај, види-преку caseback, круна, движење перница планината, гума печат, 2 пролет бар Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и paypal .

Кон својствата

Тип На Објект:
Види Случаи
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
f
Бренд Име:
Parnis
Објектот Дијаметар:
43mm

Најдобри предлози во категоријата