.

.

Вистинската природа на raccoon крзно јака мажите и жените фокс крзно јака крзно raccoon чиста боја на крзно shawl јака свила торба mail

Вистинската природа на raccoon крзно јака мажите и жените фокс крзно јака крзно raccoon чиста боја на крзно shawl јака свила

DEN 1344.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : 100% висок квалитет на raccoon целата кожа
Крпа во 45 cm (51 cm долги) МАО - 12 см широк, МАО МАО 2 крај површината 13 см широк
Крпа во 50 сантиметри (груба 56 cm долги) - коса страна меѓу 13 cm широка, два страна коса страна 14 см широк
Крпа во 55 cm (коса страна должина 61 см) - блискиот површината на 14 см широк, МАО МАО 2 крај површината 15 см широк
Платно за во 60 сантиметри (коса страна должина 66 cm) - блискиот лице 15 см широк, МАО МАО 2 крај се соочуваат со крзно стоки големина 16 см широк сите прирачник за мерење, и различни крзно maomao должина малку различни, па таму е 1-2 cm на грешка припаѓа на нормалниот опсег;
Топло прашај (ecru raccoon крзно јаки, темна и светла боја со црна maojian чај боја е повеќе длабока, црна maojian чај помалку боја е светла, секој е уникатен, секој еден е единствена, и не може да биде иста, па така не постои и слика боја идентична јаки, ова е една од карактеристиките на природна кожа, е, исто така, посебни, се надевам го разбирате.)
>>>>>Начин на плаќање -Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање,во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. >>>>>Превозот-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail,Сингапур Пост-4 PX,Rassia Експрес-SPSR,Посебна Линија-YW, e-Пакет и така натаму,по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката. >>>>>Повратни информации -Почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. -Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволително ниво. -Вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Се надеваме дека може да се изгради добар и долгорочни деловни односи со вас, ви благодарам. >>>>>Политика на враќање -Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина. >>>>>Контактирајте со нас -Доколку имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа. Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Крзно
Број На Модел На:
JM172
Марами Должина:

Најдобри предлози во категоријата