.

.

125W Мотоцикл Светлата Мотор 3000LM Горниот Ниска Зрак Флеш Motos U5 U7 LED Водоотпорен Возење автомобил Магла Место Раководител Светлината Светилка

125W Мотоцикл Светлата Мотор 3000LM Горниот Ниска Зрак Флеш Motos U5 U7 LED Водоотпорен Возење автомобил Магла Место Раководител

DEN 959.04
DEN 576.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


125 W Мотоцикл Светлата Мотор 3000 LM Горниот Ниска Зрак Флеш Motos U5 U7 LED Водоотпорен Возење Магла Место Раководител Светлината Светилка
Опис :
· 100% Сосема Нов и лесен инсталиран
· ангел на светлината : сина, бела, црвена, зелена, розова, жолта.
· Одличен Пакет со инсталациони алатки
· Водоотпорен, прашина-доказ, рѓа-доказ, можете да ја користите оваа светлата дури и во дождливите денови
· 3 начини на светлината : Висок Зрак, Ниска Зрак, Блиц Светлина
· Светлосната Енергија : 125w
· Флукс : 3000 LMX
· Животната средина Температура : -40~80 centidegree
· Спектар : 200m
· Материјал : Алуминиум Легура
· LED Сијалица : U7 3000 LMX САД се Увезуваат LED
· Тежина : 450g
Answer : ___________________________ NOTE : кога да го државата, појава на сина, црвена, зелена. и жолта ангел круг е бела. и белиот ангел кругот е жолт изглед, Розова ангел круг е розова изглед.
Материјал :
Шел : Алуминиум Легура
LED : САД се увезуваат U7 3000 LMX
Боја :
Школка Во Боја : Црна
Главните светла боја : Бела
Ангел на Светлината Боја : Сина, бела, црвена, зелена, розова, жолта
Демонот светла боја : Црвена
Светлата се вклучуваат главните светла, ангелот светлата и демонот светла
Објектот Вклучуваат :
1 Buc Мотор LED Светлата Топови
1 Сет инсталирање алатки
Кога ние испрати стоката , ние ќе се одговорни за проблемите во Кина Царинската ,и купувачот се одговорни за проблемите во купувачот е земја на Царинската управа.
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Кон својствата

боја:
црвениот ангел светла, бела ангелот светлата, bule ангелот светлата, зелена агол светла, жолта ангелот светлата, розова ангелот светлата
Wattage:
125w
Бренд Име:
Huiermeimi
КОЛИЧИНА:
1 buc
Школка во боја:
Црна
Ангел На Светлината Боја:
сина, бела, црвена, розова, зелена, жолта.
Опсег:
200M
флукс:
3000LMX
Средина Температура:
-40~40 centidegree
3 начини на светлината:
Висок Зрак, Ниска Зрак, Блиц Светлина
светлината моќ:
125W
Напон:
12v
Материјал Тип:
Алуминиум легура

Најдобри предлози во категоријата