.

.

Renensin Игра Контролер Заштитна Тешко Торбичка футрола Торба За Nintendo Nintend Switch Про Контролер Џојстик случај

Renensin Игра Контролер Заштитна Тешко Торбичка футрола Торба За Nintendo Nintend Switch Про Контролер Џојстик случај

DEN 263.04
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Renensin Игра Контролер Заштитна Тешко Торбичка футрола Торба За Nintendo Nintend Switch Про Контролер Џојстик случај Детали : Достапни Бои : црна,сина Патна Носат Торбичка Случај Џојстик Торба За Nintendo Nintend Switch Про Контролер / врвка за околу Рака Компатибилен со Nintendo Nintend Switch Про Контролер се Земе вашата игри контролер со вас! Можете да уживате во вашите игри кога и каде што ви се допаѓаат со овој носи торба Мека внатре и тешко надвор Преносни,лесни,тешки,трајни Сит се вклопуваат дизајн,Двојно Патент - Двојно Сила Заштитете го вашиот контролер од оштетување за време на транспортот или складирањето на Проектот дизајн го прави да изгледа како игра про-рака! Големина : прибл. 12.8*17*2.7 cm Торба само, другиот уред не се вклучени. Пакет Се Вклучени :
·1 x Случај
·1 x врвка за околу Рака Gamepad торбичка случај за Nintendo Nintend Switch Про Контролер слика

Кон својствата

is_customized:
yes
Бренд Име:
Renensin
Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
Носат Тешко Торба џојстик торба за Nintendo Nintend Switch Про Контролер
Со USB:
No
Џојстик торба за Nintendo Nintend Префрлате:
Yes
тешко торбичка случај за Nintendo Switch Про:
Yes

Најдобри предлози во категоријата