.

.

Божиќ Торта Неспокојот Полирач Алатки Фондан Торта Декорирање Алатки Помеко Тесто Sugarcraft Торта Spatulas DIY Печење Алатки

Божиќ Торта Неспокојот Полирач Алатки Фондан Торта Декорирање Алатки Помеко Тесто Sugarcraft Торта Spatulas DIY Печење Алатки

DEN 41.28
DEN 39.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Материјал : пластика
Големина : 14.5 x 8.2 х 2.5 цм, (x 5.7 3.2 x 1 инч)
Само gilde на торта за совршено мазна се погледне!
Основна алатка за обликување и мазнење валани фондан на вашата торта.
Работи одлично на врвот, агли и страни!
Форми фондан да страни на торта, така што не умирам области се појавуваат.
Намали вишокот со остар нож.
1 x Торта Неспокојот
[relateproductdetail/]

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
VKTECH
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
торта неспокојот
Торта Алатки Тип:
торта неспокојот полирач алатки
Функција:
фондан
Големина:
14.5 x 8.2 х 2.5 цм, (x 5.7 3.2 x 1 инч)
функција 1:
Неспокојот полирач алатки фондан торта
Карактеристика 2:
фондан торта декорирање алатки
функција 3:
торта декорирање алатки
карактеристика 4:
Торта алатки за украсување
Карактеристика 5:
Од слатки алатки за украсување торти
Функција 6:
Торта Алатки
Карактеристика 7:
Свадбена торта декорација
Функција 8:
торта неспокојот

Најдобри предлози во категоријата