.

.

100Pcs Големината на S/M/L за Еднократна употреба Слаткарска Кеса Торта Тесто Cupcake Шлаг Фондан Торта Крем Украсување Тесто Алатки HG99

100Pcs Големината на S/M/L за Еднократна употреба Слаткарска Кеса Торта Тесто Cupcake Шлаг Фондан Торта Крем Украсување Тесто

DEN 179.04
DEN 145.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Расположливиот Слаткарска Кеса Торта Тесто Cupcake HG99 Опис : Карактеристики:
100% Сосема нов и висок квалитет.
Направени од расположливиот пластика.
Безбедност и канализација,ве молиме да се увери употреба.
Крајот е лесно да се скрати за да се вклопи во вашиот млазници.
Не неуредна чистење откако ќе завршите со печење едноставно фрлаат торба кога имате
заврши шлаг.
Лесно да се справи со,силна и флексибилни на овие јасни кеси се идеални за размена на инстант шлаг боја идентификација.
Материјал : Пластика.
Големина : S/M/Л.
Пакетот Вклучува : 1x 100pcs Торта Кеси

Кон својствата

боја:
S, M, L
Тип:
Торта Алатки
Функција:
За Еднократна Употреба,Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Aihogard
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Пластични
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
-
Торта Алатки Тип:
Торта Тесто Торба

Најдобри предлози во категоријата