.

.

Спојката Триење Диск Плочи Поставени 7pcs За ХОНДА CB400SS XR400 XR400M XR400SM VT600C Сенка VLX VT600CD VT600CD2 XL600V CB650F

Спојката Триење Диск Плочи Поставени 7pcs За ХОНДА CB400SS XR400 XR400M XR400SM VT600C Сенка VLX VT600CD VT600CD2 XL600V CB650F

DEN 768.00
DEN 691.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов
Материјал : Плута основа.
Боја како на сликата.
Пр мраз за збир(7pcs).
Погодни За :
ХОНДА
CB400 SS 02-08
CB400 SS специјално Издание 08
XR400 Motard 05-08
XR400 M Supermotard (ND08/C38 E) 06-08
XR400 SM Motard 05
VT600 C Сенка VLX 88-89
VT600 C Сенка VLX 91-07
VT600 CD Сенка VLX Делукс 93-07
VT600 CD2 Сенка VLX Делукс 99-00
XL600 V Transalp 89-90
CB650 F 14-15
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Кон својствата

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Име На Модел:
3311358
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
13cm
Материјал Тип:
корк

Најдобри предлози во категоријата