.

.

Нови СТП Кожа Флип Случај Паричникот Торбичка Слотот за Држачот на Потпирачот Покрива Кожата За LG Aristo MS210/LV3/K8 2017/Феникс 3/Среќа @

Нови СТП Кожа Флип Случај Паричникот Торбичка Слотот за Држачот на Потпирачот Покрива Кожата За LG Aristo MS210/LV3/K8 2017/Феникс

DEN 191.52
DEN 153.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
Нови генерички Книга Тип Кожа Случај Количина : 1 Совршено дизајниран за вашиот мобилен телефон Високо Квалитетни и Издржливи, Книга тип отворање дизајн на Иновативни Тешко тело понудата е одлична за заштита на Нови Rubberized тешко пластика во внатрешноста, многу издржливи и мазна Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани Исечок дизајн за Звучник, Микрофон, Екран, копчиња,камера и пристаништа Совршен за користење во било какви активности на отворено да се патува, да се заштити вашиот мобилен телефон на Специјален дизајн стојат дозволувајќи им на приказот Пејсаж за гледање видео Форма-одговара моделирани кожа случај обезбедува елегантни заштита 1 Вграден Кредитна Картичка Слотови Материјал : Синтетички Кожа надвор и rubberized пластика во внатрешноста на Додаток само, Телефонот не се вклучени.
Спецификации : Состојба : 100% Нов & Висок Квалитет
Материјал : СТП Кожа Достапни Боја : Црна, Кафеава, Црвена
Компатибилен со : За LG Aristo MS210 За LG LV3 За LG Среќа За LG Феникс 3 За LG K8 2017 НЕ За LG K8 2016/2015! Пакет се вклучени :
1 x Кожа Телефон Случај

Кон својствата

Бренд Име:
ELEPHONE
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Материјал:
кожа
Карактеристики 1:
Паричникот Случај
Карактеристики 2:
Држачот На
Карактеристики 3:
торбичка случај
Карактеристики 4:
Флип Случај

Најдобри предлози во категоријата