.

.

VTOB107 Флеш Поставена Кутија за VTO2000A

VTOB107 Флеш Поставена Кутија за VTO2000A

DEN 1440.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


> Материјал : Метал
> Големина : 125mm*135mm*56mm
> Тежина : 0.8 Kg
> Флеш поставена кутија

Кон својствата

Бренд Име:
ahua
Број На Модел На:
VTOB107 за VTO2000A

Најдобри предлози во категоријата