.

.

NUCKILY Лето Велосипедизам Шамија Велосипед Магија Headband Отворено Спорт 2 боја на Главата Носат за Жените PG99

NUCKILY Лето Велосипедизам Шамија Велосипед Магија Headband Отворено Спорт 2 боја на Главата Носат за Жените PG99

DEN 655.68
DEN 360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хонг Конг
Услуги Повратни Информации
Ние се обидуваме се потрудиме 5 ѕвезди услуга
За да победи вашиот 5 ѕвезди коментари
Објект како што е Опишано
Комуникација
Превозот Брзина
Nuckily е технички спортски облека бренд, основан во Guangdong, Кина
(Свет Производство Центар) во 2004 година. Им обезбеди на клиентите име, цел број, реден број на
подобро решение
2. РЕШЕНИЕ ЗА КРАЈОТ НА ИСПОРАКА(ПОВЕЌЕ ОД 60 DAYS)
Целосна Наплата или Замена ако не добивате нашиот објект во рамките на 60days по превозот
3.
Ве молиме да контактирате со услуга за ако имате било какви прашања пред да нарачате. Ние се стремиме да се создаде стилски и издржлив облека која им овозможува на своите корисници да
да заборавите за облека и да се фокусираат целосно на нивниот спорт.
Пратката ќе ја испрати преку DHL Глобалната Mail на Европа, E пакет во САД. РЕШЕНИЕ ЗА ПОГРЕШНА ТОЧКА(НЕТОЧНИ/ШТЕТА)
Целосна наплата или замена еднаш ќе добиете се врати објект во нашата HK канцеларија,ние ќе ги покрие превозот обвиненија на враќање
(Ве молиме вратете од страна на локалните пост и да го информирате на превозот цена пред да ја испратите)
5. Сублимација печатење се достапни во различни дизајни за да одговараат на вашите циклус носат.
Стандард на превозот
Нашите предмети превозот во 48hours, некои конкретни ставки превозот во рок од една недела. АДРЕСА ЗА ВРАЌАЊЕ
NUCKILY ОГРАНИЧЕН
Апартмани 908-9 , Ниво 9 , Ознака за земја Север , 39 белите Дробови Сума Авенија , Sheung Шуи N. Има прекрасни
сублимација печатење со шармантна, живописни бои стане малку модерен опција за на велосипед и
off-значка која вели : 'јас сум еден велосипедист" во умерено ниско-клуч начин, дури и во вашиот секојдневен живот
NUCKILY Спортски специјалист за различни дисциплини : Патот Велосипедизам, Песна, Велосипедизам,
Планински Велосипедизам, Триатлон, Се Врти, Уметничко Лизгање
ЧЕКОР 1 : INQUIRY + КОМУНИКАЦИЈА : Разбирање на Вашите Потреби
ЧЕКОР 2 : КОНЦЕПТОТ на ДИЗАЈНОТ + ПРВИЧНАТА ПОНУДА : Финализира дизајнерски Детали
ЧЕКОР 3 : ДИЗАЈН ПОВРАТНИ информации + ИЗМЕНИ : Дизајн на Презентација и Завршување
ЧЕКОР 4 : ЦЕЛОСНА ИСПЛАТА + ПРИМЕРОК ОДОБРУВАЊЕ : Започнете со Земање на мостри и Клиентот за Одобрување
ЧЕКОР 5 : ПРОИЗВОДСТВО + ИСПОРАКА : Производство,Квалитет Провери и Испорака
ОНЛАЈН НАРАЧКА УСЛОВИ
Онлајн Цел Процес
Ве молам изберете го вашиот омилен дизајн и боја, бидете сигурни дека големината ви се вклопува добро.Кина Пост Се Регистрирате Воздух Mail, Али Express
стандард на светот. Главната компанија
целта е да се обезбеди широк спектар на производи за да се задржи на отворено, прави спорт
ве сакам сите во текот на годината.
Во Nuckily, нашите во куќата дизајн и развој на тим работи со многу
глобални партнери. 100% полиестер издржливи, брзо wicking, брз-сува ткаенина лесна дизајн. КОНТАКТ + ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ве молиме да контактирате со вашиот причина за враќање или надоместок. NUCKILY мулти-користете вратот потоплите идеален за чување на ладно надвор од ладилникот јава дена. Нашите велосипедизам облека колекција е
наменета за сите ниво на велосипедисти од почетник да професионалец.
Враќање Размена & Политика За Наплата
1. Ние се страстни за се
отворено и уживање во спортски активности. Сит фитинг за носење под кацигата . Имаме експертско знаење за различни материјали и производство на технологија е потребно
за доставување на највисок квалитет на производи.
Бидете сигурни дека вашата адреса за испорака со пост код е точен
Полно име е комплетна по барање ,телефонски број е потребно.

Кон својствата

Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
NUCKILY
Тип На Објект:
Јава Шамија
Големина:
One Size
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата