.

.

5.75 Мотоцикл H4 Hi-Lo Зрак 5 3/4 LED Светла со Ангелски очи Ореол Прстен за Харли Спортските Iron 883 1200 Дуна Стрит Боб

5.75 Мотоцикл H4 Hi-Lo Зрак 5 3/4 LED Светла со Ангелски очи Ореол Прстен за Харли Спортските Iron 883 1200 Дуна Стрит Боб

DEN 2256.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

5.75" Мотоцикл H4 Hi-Lo Зрак 5 3/4" LED Светла со Ангелски очи Ореол Прстен за Харли Спортските Iron 883 1200 Дуна Стрит Боб FXDB Одговара : Fitmient :
'96-Подоцна XL1200 C
'98-Подоцна XL883 C
'94-'08 FXDWG
'06-Подоцна FXD, FXDL, FXDC, FXDB, FXD35, FXDSE, FXDF
'99-'00 FXR2, FXR3, FXR4
'84-'99 FXSTC
'99-Подоцна FXST, FXSTB, FXSTC
'00-'07 FXSTD
'00-Подоцна XL, Дуна (освен FXDF), FX Софтејл
'05 VRSCB 5.75 инчен led светлата детали : Предмет : 5.75 инчен led светлата oprate votage : DC10-30 V led чип : 5w*8pcs моќ : висока зрачна 40w;ниска зрак 30w lumens : 1350lm/ 1770lm боја температура : 6000k IP оценка : IP6 Монтажа Заградата : Diecast алуминиум домување Материјал : не' Рѓосувачки челик Леќа Материјал : PC Оперативен Температура : -45°C - 60°C Животен Век : Над 30.000 часа големина : 5.75 инчен
За Нас :
Превозот
1) стоката се превезува од страна на international express(DHL, UPS-от, FEDEX,ARAMX,ТНТ,EMS, итн) или Кина пост воздух mail времето за испорака зависи од дестинацијата и превозот метод.
2) Увозните давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки. но ние не си дозволат било какви трошоци за клиентите увозни давачки. Ве молиме забелешка нас колку треба да биде ценет доколку ви треба.
3) 3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме да го промени за прв пат пред да плаќаат.
Гаранција & Врати 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме да ни остават добар фидбек, и ние ќе го прават истото за вас.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.
4. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Повратни информации ве Молиме да ни остават позитивен фидбек по задоволително прием на објектот. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации.

Кон својствата

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Wattage:
40w
Бренд Име:
Marlaa
Модел:
5.75 инчен led светла
моќност:
40W
Лум:
1350lm/ 1770lm
Материјал:
Diecast алуминиум домување
Водоотпорен:
IP67
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Најдобри предлози во категоријата