.

.

50 Пластични Садови Помине Уметност Нокти Празни Сјајот На Прашина, Прав Накит Екранот Кутија Случаи Украси За Складирање Плоча Алатка

50 Пластични Садови Помине Уметност Нокти Празни Сјајот На Прашина, Прав Накит Екранот Кутија Случаи Украси За Складирање Плоча

DEN 489.60
DEN 411.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

50 Садови Помине Уметност Нокти Празни Сјајот на Прашина, Прав Накит Екранот Кутија Случаи Украси за Складирање Плоча Алатка HJL2017 Опис : Опис
100% Сосема нов и висок квалитет
Погоден за чување помине уметност, шминка, занает, риболов или пилула производи и алатки.
High-end помине накит кутија, погоден за чување на сите видови на нокти додатоци, како што се дупчење, ласерски филмови, бисери, порцелан цвеќиња, сушени цвеќиња, школка во прав, лажни трепки и така натаму.
Големина на : 20*40*2.5 CM
Материјал : Пластични + Пена
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Пакетот Вклучува : 1 x Испразните Екранот Кутија

Кон својствата

боја:
црна, светло сива
Тип На Објект:
Прикажување На Полица
Големина:
20*40*2.5CM
Број На Модел На:
Испразните Екранот Кутија
Бренд Име:
OneSpring
Тежина:
552.00 g
Материјал:
Пластични + Пена
погоден:
Помине уметност, шминка, занает, риболов или пилула производи и алатки

Најдобри предлози во категоријата