.

.

VTOB108 Површина Поставена Кутија за VTO2000A

VTOB108 Површина Поставена Кутија за VTO2000A

DEN 1440.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


> Материјал : Метал
> Големина : 145mm*134mm*88mm
> Тежина : 1 Кг
> Површина поставена кутија

Кон својствата

Бренд Име:
ahua
Број На Модел На:
VTOB108

Најдобри предлози во категоријата