.

.

1/5/10pc Магија компресирани Бања Лице Патување Обновливи Крпи Washcloths за Еднократна употреба

1/5/10pc Магија компресирани Бања Лице Патување Обновливи Крпи Washcloths за Еднократна употреба

DEN 34.56
DEN 29.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет на Компримиран крпи, чист, лесен за носење, кожата убавина и обновливи 3 секунди во вода, веднаш се претвори во мала 25 х 35 СМ крпи Направени од добар квалитет spunlace не-плетени и е unbleached и еколошки на производот Со мини големина, удобен за носење и можете да ги стави во јакна џеб, чанта или козметички торба Одлично за вашето патување или за активности на отворено како пешачење, велосипедизам и кампување
Спецификација : Материјал : не-плетени ткаенини Секоја големина (кога компримиран) : 4.5 * 0.8 cm / 1.77"*0.31" (Приближно) Големина на (По Marinate во Вода) : 25 * 35 cm / 9.84" * 13.78" (Приближно) Боја : Како на сликата show (Боја ќе испрати случајно) Количина : 1 Компјутер
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1/5/10pc X Компресирани Патување Крпи

Кон својствата

боја:
1pc, 5pc, 10pc
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Twill
Број На Модел На:
37252
Функција:
Компресирани,За Еднократна Употреба
Обликот:
Ролна
Шема:
Печатени
Тип:
Компресирани Патување Крпи
Апсорпција:
Други

Најдобри предлози во категоријата