.

.

За Xiaomi Mi МИКС Про 6.4 мобилен телефон Покрие Случај Луксузни најдобар квалитет Ultrathin Микрофибер Кожа Ракав торба Xiaomi Mi МИКС 6.4

За Xiaomi Mi МИКС Про 6.4 мобилен телефон Покрие Случај Луксузни најдобар квалитет Ultrathin Микрофибер Кожа Ракав торба Xiaomi

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Компатибилен : За Xiaomi Mi МИКС Про 6.4 мобилен телефон Покрие Случај Луксузни најдобар квалитет Ultrathin Микрофибер Кожа Ракав торба Xiaomi Mi МИКС 6.4"

Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
о
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Кон својствата

Материјал:
Микрофибер
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
174*100
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Xiaomi Mi МИКС МИКС Про

Најдобри предлози во категоријата