.

.

Нови 1Pcs 2.0 mm Црни Доведе Носителот Механичка Подготовка Цртање Молив Сино/Black За Училиште И за Статистика Канцелариски

Нови 1Pcs 2.0 mm Црни Доведе Носителот Механичка Подготовка Цртање Молив Сино/Black За Училиште И за Статистика Канцелариски

DEN 83.04
DEN 75.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[custom]-[40048] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични & Метал Тежина За : 10g Сина Боја & Црна Големина должина 145mm Пакување Листа : 1 x Механички Молив Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[41915] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Кон својствата

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Тело Материјал:
Пластични
Пакување:
Лабава
Пишување Точка:
0.9 милиметри
Тип:
Стандард Моливи
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
2B
Број На Модел На:
2mm
Тип:
механички молив

Најдобри предлози во категоријата