.

.

Спојката Триење Диск Плочи Поставени 9pcs За ХОНДА CB600F HORNET ABS C-ABS S 00-16 CBR600F2 91-94 CBR600F3 95-98 CBR600SE CBR600SJR

Спојката Триење Диск Плочи Поставени 9pcs За ХОНДА CB600F HORNET ABS C-ABS S 00-16 CBR600F2 91-94 CBR600F3 95-98 CBR600SE CBR600SJR

DEN 864.00
DEN 778.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов
Материјал : Плута основа.
Боја како на сликата.
Пр мраз за збир(9pcs).
ОДГОВАРА :
ХОНДА CB600 F Hornet 00-16
ХОНДА CB600 F Hornet ABS Модел 07-11
ХОНДА CB600 F Hornet C-ABS Модел 12-16
ХОНДА CB600 F Hornet S 00-16
ХОНДА CBR600 F2 Супер Спорт 91-94
ХОНДА CBR600 F3 Супер Спорт 95-98
ХОНДА CBR600 SE 98
ХОНДА CBR600 SJR 96
ХОНДА VFR700 F Пресретнувачи 86
ХОНДА VFR700 F2 Пресретнувачи 86-87
ХОНДА VF750 C Магна 94-03
ХОНДА VF750 C2 Магна 97-00
ХОНДА VF750 CD Магна Делукс 95-96
ХОНДА VFR750 F 86-97
ХОНДА VFR800 Fi Intercepter 98-99
ХОНДА CBR900 RE CBR929 RE 01
ХОНДА CBR900 RR Fireblade (929cc) 00
ХОНДА CBR900 RR Fireblade (954cc) 01-03
ХОНДА CBR954 RR CBR954 RR 02-03
SUZUKI GSX-R600 V,W,X,Y,К1,К2,К3,K4,K5 97-05
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Кон својствата

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Име На Модел:
3291430
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.265kg
Објектот Дијаметар:
13cm
Материјал Тип:
корк

Најдобри предлози во категоријата