.

.

Врвен квалитет survetement Фудбал 2017 Обука Фудбал Чорапи за Мажи Antiskid Дише Спортски Чорапи Коленото Високи Чорапи Фудбал

Врвен квалитет survetement Фудбал 2017 Обука Фудбал Чорапи за Мажи Antiskid Дише Спортски Чорапи Коленото Високи Чорапи Фудбал

DEN 236.16
DEN 201.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук,Полиестер,Spandex Боја : 9 Бои, Големина : една големина Тип : Фудбал Коленото високи чорапи
Функција : Брз сува,Дише,Анти-пропадна Одговара : Footall Натпревар;Фудбал Обука Сезона : Пролет, Лето, Есен/Есен, Зима
Објектот се Вклучени : 1 x Мажите Фудбал чорапи ве Молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики! Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. 2. Ако не't задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Кон својствата

Големина:
one size
Пол:
Мажи
Спорт Тип:
Фудбал
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
Колено-Висок
meterial:
Полиестер,Памук
Големина:
one size

Најдобри предлози во категоријата