.

.

Спојката Триење Диск Плочи Поставени 8pcs За ХОНДА VFR800A Intercepter VFR800F VFR800FD CB900F Hornet 900 CBR900RR Fireblade

Спојката Триење Диск Плочи Поставени 8pcs За ХОНДА VFR800A Intercepter VFR800F VFR800FD CB900F Hornet 900 CBR900RR Fireblade

DEN 888.00
DEN 799.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов
Материјал : Плута основа.
Боја како на сликата.
Пр мраз за збир(8pcs).
Погодни За :
ХОНДА
CBR600 F4 Супер Спорт 01-06
CBR600 FR Роси Шампион Посебни 02
CBR600 RA 14-16
CBR600 RAA ABS Модел 09-16
CBR600 RR 03-16
CBR600 RR специјално Издание 09
CBR600 RRA ABS Модел 07-16
VFR800 Intercepter 02-16
VFR800 A Intercepter ABS 02-16
VFR800 F 14-15
VFR800 FD 14-15
CB900 F Hornet 900 01-07
CBR900 RR Fireblade (918cc) 98
CBR900 RR Fireblade (929cc) 99
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Кон својствата

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Име На Модел:
3311416
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
14cm
Материјал Тип:
корк

Најдобри предлози во категоријата