.

.

YuXi За PSP1000 Завртки Целосна Завртки Сет за Поправка Делови за Sony PSP 1000 1001 2000 3000

YuXi За PSP1000 Завртки Целосна Завртки Сет за Поправка Делови за Sony PSP 1000 1001 2000 3000

DEN 48.00
DEN 44.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена .[Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации 5. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи за изглед на мобилен телефон линија одбор поради различни изглед на коло калапи изработени од разни производители можат да бидат малку различни, не влијае на користењето.

Кон својствата

боја:
За PSP1000, За PSP2000 3000, Секој 1set
Со USB:
NO
Бренд Име:
YuXi
is_customized:
YES
Број На Модел На:
Целосна Завртки Сет за Поправка Делови за Sony PSP 1000 1001 2000 3000
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Најдобри предлози во категоријата