.

.

Бесплатен превозот 1 Ролна ZARSIA 0.70 mm Бадминтон String Ролна 200M

Бесплатен превозот 1 Ролна ZARSIA 0.70 mm Бадминтон String Ролна 200M

DEN 1200.00
DEN 1032.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Должина : 200m BG70 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : Црна, бела,Жолта,Црвена и сина,светло зелена Материјал. Изградба Multifilament Основни : Високо Полимерни Најлон Надворешниот : Специјален Најлон Плетенка Високо Полимерни Влакна Слој : Титаниум Соединение Hydride

Кон својствата

Тип:
string
Бренд Име:
ZARSIA
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата