.

.

Кошарка, Тенис Спортски Headband Мажи Жени Работи Фитнес Sweatband Bandana Бесплатен Превозот

Кошарка, Тенис Спортски Headband Мажи Жени Работи Фитнес Sweatband Bandana Бесплатен Превозот

DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Работи Фитнес Печати headband
Материјал : 85% полиестер,15% spandex
Големина : Една Големина. Еластична Ткаенина
Бои : Црна, Топла Розова,Смарагд,Портокал,Лимон
Испорака : Бесплатен Превозот Со Стандарден Превозот .
Ако повеќе од 10pcs, ние ќе брод нив од Express.

Кон својствата

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
DongKing
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
WY-729
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Spandex,Полиестер
Тип:
Headbands

Најдобри предлози во категоријата