.

.

Памук Bandanas Персоналните Сопствени Печати 22*22 инчен Хип Хоп Biker Тркачки Тим Спортски Главата Ставете Едно Парче Слободен печат Испорака

Памук Bandanas Персоналните Сопствени Печати 22*22 инчен Хип Хоп Biker Тркачки Тим Спортски Главата Ставете Едно Парче Слободен

DEN 336.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Памук Bandanas за Прилагодено печатење
Состојба : нова
Материјал : Памук
Стил : Обична Боја Bandana
Големини : 54cm X 54cm/ 22" X 22"
12 бои : црна, бела, кралската, морнарица, црвена, зелена, портокалова, жолта, виолетова, розова, топла розова и сива боја.
Цената се вклучени една локација(не поголем од 10*10см) печати. Најголемиот дел цел, pls контактирајте со нас.
Можете да го носат кога ќе се имаат патување, кампување, активности за разонода, јава или риболов.
Погоден за качување, пешачење, велосипедизам и слободно време за мода колокација, многу начини да се носат.
Тоа е реквизит за луѓе кои сакаат активности на отворено и девојки кои сака мода.
Тоа може да се користи како јака, шамија за коса, бенд, не стреи круг шапка, пиратски шапка, зглобовите, итн.
Пакет се вклучени :
Еден Дел од Обична Боја Bandana

Кон својствата

Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Bandanas
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
засекогаш
Тип На Објект:
Headwear
Функција:
Прилагодено Печатење
Димензии:
50*50CM
Спорт:
Трки

Најдобри предлози во категоријата