.

.

Bosmaa 12V Мотор led светло switch жица подигнат АТВ Handlebar Магла центарот на Вниманието На Исклучување

Bosmaa 12V Мотор led светло switch жица подигнат АТВ Handlebar Магла центарот на Вниманието На Исклучување

DEN 1093.92
DEN 897.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис :
Bosmaa 12 V Мотоцикл Водоотпорен АТВ Handlebar Магла центарот на Вниманието На Исклучување
Погоден за сите 12 V батерија инсталација мотоцикли,мотор,мопед.
Излез коло заштита, заштита од преоптоварување, обратна поларитетот заштита, повеќе заштита, безбедност за употреба.
На школка во боја кои се направени од анодна експлозија процес.
Со пилот светилка,кога прекинувачот вклучите,пилот светилка ќе биде осветлување,или,светилка ќе се исклучи. Спецификација :
Боја : Црна
Дијаметар : 22mm
Должина : 58cm
Висина : 45mm
Кабел должина : Околу.120cm
Volatge : 12 V
Струја : 16 A
Електрични : On - Off
Случај Материјал : алуминиум-легура
ТИП : Електрични На Исклучување(Магла центарот на Вниманието На Исклучување)
За Да Се Вклопи Модел : Motorcycle Мотор
Поставување на Возило : Лево, Десно, Напред
Монтажа на Држач аплицираат за Костец со Дијаметар : Max 22mm/0.78" Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење. Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. Пакет се Вклучени : 1 X 12 V АТВ Мотоцикл Handlebar Вклучете инструкции за Инсталација

Кон својствата

Тип На Објект:
Собранието На Вниманието
Бренд Име:
Bosmaa

Најдобри предлози во категоријата