.

.

2018 Пролет Матурска Свадба коса, Накит Невестата Кристал Бисер Деликатна Лист Headband Коса Додатоци Мода Жените Тиара RE762

2018 Пролет Матурска Свадба коса, Накит Невестата Кристал Бисер Деликатна Лист Headband Коса Додатоци Мода Жените Тиара RE762

DEN 585.60
DEN 498.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нова рачно изработени Дами Симулирани Бисер Свадба Монистра корејски Стил Свадба Apprael Додатоци Свадба Tiaras и Круната Brides RE285 Боја : Како на Сликата Покаже Функција : рачно изработени Материјал : Алуминиумски,Кристал,Кристал,Симулирани Бисер Тип : Коса Свадба Додатоци/Коса, Игли/Коса Чешли Тежина : 0.06 kg

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
RE762
Бренд Име:
ROSEEDEN
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Тип:
Tiaras
боја:
Сребро.
Шема:
Цвеќиња
Материјал:
легури на метал и кристал
Функција:
партија/свадбата
Пол:
Девојка/Жена/Women
ewelry Поставува Тип:
Pricess свадба tiaras Круна
пакет:
Еден КОМПЈУТЕР
квалитет:
100% Сосема Нов
испорака:
Слободен/Капка Превозот
Стил:
Романтични

Најдобри предлози во категоријата