.

.

Домот На Косата Бенд Мода Boho Косата На Главата Синџир Овална Кристал Headpieces Зелена Кристал Headbands За Жените Косата Накит

Домот На Косата Бенд Мода Boho Косата На Главата Синџир Овална Кристал Headpieces Зелена Кристал Headbands За Жените Косата

DEN 143.52
DEN 129.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд : Здраво Убавина
Предмет Тип : Мода Жените Коса, Накит,Девојки Headpiece Headbands
Настани : Изложба/Партија /Матурска /Годишнината/Оглас
Подарок за : Роденден/Travel/Божиќ Подарок /Нова Година/Промоција
Еколошки Стандард : Олово, Никел слободни
Испраќање Датум : Во Рок Од 3 Дена
За трговија на Големо и пад на превозот
За промет на големо,ќе им понуди попуст или СЛОБОДНИ БРЗА ИСПОРАКА од експрес кои околу трае 3-7 дена да достави За пад на превозот,ние би сакале да се испрати на производи за вашите клиенти директно За следење информации Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : За купување заштита времето истекува
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Па вашите пари ќе бидат не го достигна нашата сметка.
За било какви прашања за производи
можете да не контактирате и да оставите порака на вашиот налог страница или aliexpress trademanager,
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Кон својствата

Бренд Име:
Здраво Убавина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Тип:
Headbands
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
СЕДИШТЕТО-NEW2018402
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Име на производ:
headbands за жените косата накит
боја:
Зелена
Големина:
за жените
Олово Време:
3 дена
превозот:
слободни
ОЕМ:
Добредојде
вид бизнис:
фабрика
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
нови пристигнување
Продажба:
евтини цена

Најдобри предлози во категоријата