.

.

TREAZY Diamante Сребро Позлатен Кристал Имитација Бисер Булчински Цвет Коса Чешли Жените Флорални Шноли Свадба Накит Додатоци

TREAZY Diamante Сребро Позлатен Кристал Имитација Бисер Булчински Цвет Коса Чешли Жените Флорални Шноли Свадба Накит Додатоци

DEN 95.52
DEN 78.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал &Faux Бисер
Позлата : Сребро Позлатен
Косата со Чешел Цвет Големина : Како pictrue шоу
Накит Вид : Свадба Булчински Тиара
Овој Накит договор со животната средина барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не носат.
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.
Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
0014H01
Бренд Име:
TREAZY
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри предлози во категоријата