.

.

Санитарните Филтер За Воздух, Homebrew, Системот За Аерација

Санитарните Филтер За Воздух, Homebrew, Системот За Аерација

DEN 96.00
DEN 91.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис на производот : Филтри надолу за да .023 micron на 99.99% И 1/4" и 3/8" цевки ќе закачите и тоа ќе се вклопи удобно во стандард затка

Кон својствата

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
AF002
Бар Додатоци Тип:
филтер за воздух

Најдобри предлози во категоријата