.

.

S-18, 50pcs/многу, Дами долна облека, Чиста Свила ткаени долна облека појас кратко за цела сезона

S-18, 50pcs/многу, Дами долна облека, Чиста Свила ткаени долна облека појас кратко за цела сезона

DEN 6838.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. Дами 100% чиста свила ткаени долна облека кратко.
2. Многу цврсти бои
Една Големина само :
за половината 60см - 86cm
Answer : ___________________________ Note :
1. Секоја серија е боја е различна, може да биде боја на располагање instock сега се различни од горенаведените слики.
2. Ве молиме напишете бои што сакате кога ќе го поставите цел, ние ќе се обидеме најдобро да го одберете за вас, ако се достапни, но ако бојата е надвор од акциите,ние би прашање случајно.
3. Ако не било барања, ние ќе издаде боја по случаен избор.
Вид На Совети :
Сиромашните постојаност на боја е заеднички проблем на секои 100% чиста свила weaved производи, па боја ќе исчезнат малку по многу пати, се' се мијат, особено за длабоко боја, ве молиме да се мијат свила производ одделно и внимателно.

Кон својствата

Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Свила
Тип На Објект:
Ниска Половината Долна Облека
Бренд Име:
Birdsky
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата