.

.

4 Парчиња/многу Момче Боксер Шорцеви Деца долна облека за Момчиња Памук Боксер долна облека Деца Гаќи Жирафа

4 Парчиња/многу Момче Боксер Шорцеви Деца долна облека за Момчиња Памук Боксер долна облека Деца Гаќи Жирафа

DEN 280.80
DEN 247.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 LOT = 4 ПАРЧИЊА . ИСПРАТИ МЕША БОИ 100% нов бренд и висок квалитет, големина : 3t, 5t, 7t и 9t бои . испрати случаен S код 2-4 години половината плочки 44cm водат 56cm crotch длабочина 16cm М код 4-6 години Половината tiled 47cm водат 60cm crotch длабочина 17cm L код 6-8-годишниот Половината Плочка 50cm водат 65cm crotch длабочина 18cm XL код 8-10 години Половината tiled 53cm водат 70cm crotch длабочина 19cm
TNM0044 : TNM0052 : TNM0061 : TNM3071 :

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 5, 7, 9
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Гаќи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Ана & Џојс
Пол:
Момчиња
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Atnm0025
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри предлози во категоријата