.

.

отклучен си-пи-и 4g рутер за автомобил Huawei CarFi E8377 Hilink LTE жешко место 4G LTE Cat5 12V Автомобил Wifi Рутер флопи сите бенд pk e8278 e8372

отклучен си-пи-и 4g рутер за автомобил Huawei CarFi E8377 Hilink LTE жешко место 4G LTE Cat5 12V Автомобил Wifi Рутер флопи

DEN 3127.68
DEN 2377.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


answer : ___________________________ note : whats App : +8615388793663
Huawei Car Fi E8377 Hilink LTE "жешко" место 4 G LTE Cat5 12 V Автомобил Wifi Рутер
ова е ее лого. направени од страна на huawei.
имате usb за полнач за телефон.
Huawei E8377 Hilink Car Fi е за мобилни жариште Wi Fi, која може да обезбеди безжичен интернет во автомобил. Откако вклучен во запалка приклучок, Huawei Hilink Car Fi E8377 снабдувањето на корисниците со download брзина до 150 Mbit/s, и до десет уреди можат да бидат поврзани. На Hilink Car Fi би можеле да бидат контролирани од страна на стан во телефоните со Android или i OS систем. Постои слотот за SIM картичката во Car Fi, по SIM вметната, E8377 би можеле да работат како безжичен "жешко" место. USB Порт за полнење на мобилни електроника како што се паметните телефони или Влошки . Huawei E8377 Car Fi има слични функции како Huawei E8278, но тоа може директно да го приклучиш во автомобил и да работат.
Технички спецификации :
Модел : E8377s-153
4 G LTE : ФЛОПИ 800/900/1800/2100/2600 MHz
3 G UMTS : 900/2100 MHz
На подготвеност 2Г GSM : 850/900/1800/1900 MHz
Wi Fi стандард : 802.11 b/g/n, 2.4 GHz
Wi Fi клиенти : max 10 истовремено
Антена : внатрешни + факултативна надворешна антена, TS-9 конектор
USB порта : обезбедува моќ за други уреди
Карактеристики :
- Penta-бенд LTE, dual-band GSM и quad-band GSM. Работи со мнозинството на даватели на услуги, од целиот свет. Ве молиме проверете поддржани бендови.
- Download брзина и до 150 Mbps а upload брзина до 50 Mbps.
- Поддршка за 10 симултани Wi-Fi конекции.
- Компатибилен со секој Wi-Fi вклучено уред, телефон, лаптоп, таблет, итн..
- Компатибилен со било кој оперативен систем.
- Приклучоци во запалка приклучок за receptacle.
- USB порт, обезбедува моќ за други уреди.
- Уредот не е заклучен. Работи со било добавувач на услуги.
- Генерички Huawei логото на случај и софтвер.
- Фабрика запечатена кутија.
- Голема количина е на располагање. coustomers услуги!Мојот skype сметка е : shirley19870808.Ви благодарам многу.
за полнач за телефон
whth од оригиналниот пакет,што ако ви треба pls оставете порака за да додадете за товарни.
• Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавен
од Посебна Испорака. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И
пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Општи пристигнување време е табела
прикажан подолу за вашата оценка :
• Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од
14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.

Кон својствата

Wifi Frequence:
2.4 G
Тип На Мрежа:
4G/3G
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 a,802.11 n
Max. LAN Податоци го Оценувате:
150Mbs
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
150 Mbps
Безжичната Безбедност:
WPA-PSK/WPA2-PSK
Бренд Име:
Huawei
Поддржува WPS:
Yes
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Мрежен Протокол:
IEEE 802.11 n
Вграден во Ѕид:
No
Број На Модел На:
E8377
Антена Врв Добивка:
3dBi
Поддржува WDS:
Yes
Поддржува VPN:
Yes
LAN Порти:
4g
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
боја:
Црна
4G LTE:
ФЛОПИ 800/900/1800/2100/2600 MHz
3G UMTS:
900/2100 MHz
2g GSM:
850/900/1800/1900 Mhz
WIFI Стандард:
802.11 b/g/n, 2.4 GHz
WiFi клиенти:
макс 10 истовремено
Антена:
внатрешни + факултативна надворешна антена, TS-9 конектор
USB порта:
дава моќ за други уреди
Тип:
4g

Најдобри предлози во категоријата