.

.

Моден кристали ПРИНЦЕЗА шарм домашни миленици или девојки коса barrette украс накит додаток 6pcs x нов бесплатен превозот 3colors факултативна

Моден кристали ПРИНЦЕЗА шарм домашни миленици или девојки коса barrette украс накит додаток 6pcs x нов бесплатен превозот 3colors

DEN 408.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Описи (@ Филип скапоцен камен) : Мода кристали ПРИНЦЕЗА шарм домашни миленици или девојки коса barrette украс накит додаток 6pcs x нов бесплатен превозот 3colors опционално**Можете Да го Забелешка Детални барања како што се Бои, Пакети, Вашиот склопот на Изразат Компанија, Вредноста на Декларацијата слично на Али-Express Порака кога ќе го поставите цел. КК (@ Филип скапоцен камен) : Ние имаме посебен тим за КК инспекција, И ние се обезбеди 100% Гаранција за Квалитет со тимот. Зелена Производ / Сертификација (@ Филип скапоцен камен) : Никел/Доведе и ниска кадмиум, Нашето производство ќе биде Стандард до НАС CPSIA Барања и ќе се грижиме за вашиот Пазар. Гаранција & Наплата (@ Филип скапоцен камен) : а, Pls се задржи Галвански Елементи за Сува и Не се за Перење, б, наплата може да се стави напред во рок од 3 дневна страна на Купувачот со Оштетен Photoes како основа, и објектите мора да се врати во ОРИГИНАЛНИОТ ПРЕВОЗОТ УСЛОВ за враќање на парите, ***Ние нема да бидеме Одговорни за Оштетените предизвикани од Превозот, ***И ние ќе ги Враќањето/Ре-испраќање на Превозот, ако сме направиле Грешка, инаку, Купувачот треба да биде Одговорен за двете тоа, Плаќање И Испорака (@ Филип скапоцен камен) : ЗАЧУВАМ е најдобар начин ние recgmend. а, Ние обезбеди Бесплатен превозот за СИТЕ објекти кои само ќе потрае 2 - 5 Days да стигнат до вас, б, Ние секогаш и Предлагам да брод Стоки преку Бренд Курир(Fedex/DHL/UPS-от) ветувањето мазна и promt испорака, c, Ние секогаш ги Прогласи Ниска Сопствени Вредност на Пакување Листа да ви помогне да се избегне Сопствени трошоци на ваша страна, d, Купувачите треба да биде Одговорна за било каков Данок или Должност Полнење на ваша Страна, е, Ние НЕ сме Одговорни за Било какви Одложувања поради Превозникот Mishandling, Царинската Задоцнување или било какви други Околности кои се надвор од нашата Контрола, f, ве Молиме бидете сигурни дека вашата Адреса треба да бидат Точни, И сите Не-примени предмети предизвикани од невалидна Адреса не се во нашата целосна наплата или Замена политика. Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема да акции на производи, сите што треба да направите е само да го Испратите на нашата Предмети за вашето онлајн продавници и да ви помогне да ги Промовираме нашите Производи на вашата продавница, да Комуницираат и да им служи на вашиот клиент, ја добиете вашата цел и потоа ставете ред со нас. б, Ние ќе се однесуваме како вашиот заднинската исполнување центар, меѓувреме вие Не треба да плаќаат ништо за нашата услуга. c, Оние Пакети нема да има нашата Компанија ЛОГОТО ИНФОРМАЦИИ. Пакување (@ Филип скапоцен камен) : Секое парче/пар по Custome Картичка со hangtag(ако има) по Polybag, 2 парчиња/12 Pcs/60 Pcs или 120 Pcs по reshippable Кутија или Поголема торба, тогаш како многу Кутии/Поголеми торби во Мини Извоз CTN. ***Ние може да направи вашата Брендирани Картичка / Цена Налепница но кој ќе биде дополнително се наплаќа. Повратна информација (@ Филип скапоцен камен) : Директни Фабрика снабдување и ние, па ние може да обезбеди и Вети Квалитет и Конкурентна цена И вашата повратна информација е многу важно за нас : ако треба да бидат Задоволни со нашите Квалитет по Примените вашиот Парцела, Што е многу важно да помогнете ни да се изгради повеќе Кредит, Ние сме многу Ценети за својата продолжи со Поддршка и Cooperations на оваа.

Кон својствата

Метална боја:
Секој камен боја 2pc, Розова камен, Црн камен, Јасно камен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Barrettes
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
EP0420g
Име:
шарм barrette пет девојки коса украс накит
Производ големина:
ПРИБЛ. 32-милиметри(1.25)x10mm(0.375)
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Родиум(Стандардно)
Камен Квалитет/опционални боја:
Кина ААА Квалитет Камен
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура кристали метал barrette

Најдобри предлози во категоријата