.

.

LINKWELL 18x18 Гроздобер Зелена Ikat Тоа е најубавото Време од Годината Burlap Перница Покрие Pillowcase Среќна Нова Година

LINKWELL 18x18 Гроздобер Зелена Ikat Тоа е најубавото Време од Годината Burlap Перница Покрие Pillowcase Среќна Нова Година

DEN 767.52
DEN 545.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LINKWELL 18x18" Гроздобер Зелена Ikat Тоа е најубавото Време од Годината Burlap Перница Покрие Pillowcase Среќна Нова Година
- Име на производ : Перница Покрие CC947 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување.
- Ве молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. 2. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината. 3. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.
1. За Превозот
1.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
1.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. 1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.
2. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи.
3. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
3.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.
4. Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас.

Кон својствата

Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC947
Техника:
Рачно изработени
Бренд Име:
LINKWELL
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
ретро
Шема:
Зелена
дизајн:
Тоа е најубавото Време од Годината
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Фил:
без

Најдобри предлози во категоријата