.

.

нови 6Pcs многу бесплатен превозот јасно кристал AB куче круна шарм милениче barrette девојки коса клип украс jewlery

нови 6Pcs многу бесплатен превозот јасно кристал AB куче круна шарм милениче barrette девојки коса клип украс jewlery

DEN 581.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
EP0420k
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Тип:
Barrettes
Метали Тип:
Кристал
Име:
куче круна шарм милениче barrette
Производ големина:
ПРИБЛ.45mm x 30мм
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Камен Квалитет/опционални боја:
Кина ААА Квалитет AB Камен
Животна средина-пријателски материјал:
Бакар првенство синџир+кристал+метал коса barrette

Најдобри предлози во категоријата